Vasco Design

Grzejniki do holu

Grzejniki, które ogrzewać mają hole, przedpokoje i wszelkiego rodzaju korytarze, powinny cechować się odpowiednią budową, która nie tylko nie utrudni funkcjonowania z nimi na co dzień, ale i uczyni je łatwiejszym i wygodniejszym. Marka Vasco specjalizuje się w projektach bezpretensjonalnych, prostych i nowoczesnych, których obecność we wnętrzu to czysta korzyść.

Zana pion - VASCO

Zana pion

Pierwszą z propozycji, idealną do tego typu pomieszczenia, jest grzejnik Zana w wersji pionowej. Doskonale nada się do montażu na wąskiej ścianie, ze względu na swoją wysokość posiada doskonałą moc cieplną, która zapewni wnętrzu optymalną temperaturę. Zana zbudowana jest z pionowych profili grzewczych, mających formę szerokich, płaskich paneli, które ściśle do siebie przylegają. Grzejnik tworzy więc zwartą, jednolitą powierzchnię i geometryczną formę. Produkowany jest w dwóch głębokościach: 75 mm i 100 mm, które również odpowiadają za jego moc. Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 10 bar, zalecane podłączenie to dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm. Świetnym rozwiązaniem do każdego przedpokoju jest doposażenie grzejnika w punktowe, dyskretne wieszaki montowane między pionowymi rurami, umożliwiające odwieszenie okryć wierzchnich.

Grzejnik Carre CR – A - VASCO

Carre CR – A

Grzejnik Carre CR - A jednocześnie ozdobi wnętrze, jak i pozwoli na zaoszczędzenie cennej na małych metrażach powierzchni. To nowoczesny model, przeznaczony do montażu w wewnętrznym narożniku pokoju, zbudowany z pionowych profili grzewczych o kwadratowym przekroju, mierzącym 25 mm x 25 mm. Dzięki zgrzewaniu oporowemu jego spoiny są zupełnie niewidoczne, a podkład kataforetyczny i farba proszkowa epoksydowo – poliestrowa doskonale zabezpieczają jego powierzchnię. Produkowany jest w dwóch szerokościach i czterech wysokościach, z zestawem przyłączy 1/2” (podłączenie od dołu). Tak, jak poprzednika, doposażyć go można w dedykowane, punktowe wieszaki lub aluminiową poręcz.