Vasco Design

Grzejniki do kuchni

Grzejniki, znajdujące się w kuchni, powinny łączyć w sobie estetyczne wzornictwo oraz sporą dozę funkcjonalności. Warto więc zadbać na równi o jedną oraz drugą cechę i zagłębić się w ofertę Vasco, która doskonale łączy je w swoich produktach.

Arche Plus - VASCO

Arche Plus

Świetnym rozwiązaniem do kuchni będzie z pewnością grzejnik Arche Plus. Jak wszystkie projekty Vasco, charakteryzuje się wyważoną prostotą; zbudowany jest z pionowych profili grzewczych o przekroju 45 mm x 20 mm i takich samych, poziomych kolektorów. Wykonano go przy pomocy spawania laserowego, pokryto podkładem anaforetycznym i farbą proszkową, epoksydowo – poliestrową. Największą jednak jego zaletą jest wbudowana poręcz, znajdująca się (zależnie od typu grzejnika) po lewej lub prawej stronie; umożliwi szybkie dosuszenie kuchennych ściereczek. Arche Plus dostępny jest w trzech szerokościach: 470 mm, 570 mm i 670 mm, oraz w trzech wysokościach: 1800 mm, 2000 mm i 2200 mm.

Grzejnik Carre Poziom - VASCO

Carre Poziom

We wnętrzach prostych i minimalistycznych doskonale sprawdzi się grzejnik Carre w wersji poziomej, który umożliwi zapełnienie przestrzeni pod oknem. Jego poziome profile grzewcze o kwadratowym przekroju (25 mm x 25 mm) ułożone są blisko siebie na kolektorach (przekrój okrągły, średnica równa 35 mm), tworząc zwartą, geometryczną bryłę. Model Carre dostępny jest w wersji z jednym lub dwoma rzędami profili, zapewni więc optymalną temperaturę każdej kuchni. Produkowany z dużą liczbą dostępnych podłączeń hydraulicznych, ułatwiających jego instalację.