Vasco Design

Grzejniki do łazienki

Jeśli poszukują Państwo modelu idealnego do łazienki, warto zagłębić się w ofertę Vasco, pośród której odnajdziecie ogromną pulę praktycznych drabinek, które posłużą zarówno jako grzejnik, wieszak, oraz suszarka na ręczniki. Zapewnią przy tym światowej klasy design i wydajność oraz bezpieczeństwo.

Grzejnik Arche Bad - VASCO

Arche Bad

Grzejniki Arche Bad to bardzo klasyczny wariant drabinkowy. Sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, oszczędnych w wystroju, a także tych, gdzie za zadanie będzie miał przede wszystkim zapewnienie optymalnej temperatury i miejsca do przechowywania ręczników. Wszystkie rury, z jakich się składa mają przekrój prostokątny, mierzący 25 mm x 20 mm; spawanie laserowe pozwoliło zapewnić mu idealne wykończenie, a podkład kataforetyczny oraz farba proszkowa epoksydowo – poliestrowa gwarantują niezmienność powierzchni.

Grzejnik Cocos Plus VASCO

Cocos Plus

Cocos Plus to propozycja to nieco odważniejszych wnętrz, których właścicielom zależy na oryginalności, nie boją się jednocześnie zdecydowanej formy i geometrycznej bryły. Model to wariant asymetryczny, z profilami skierowanymi dowolnie, w lewo lub prawo, oraz masywną osłoną, zakrywającą pionowe kolektory. Poziome rurki zostały pogrupowane tak, by co jakiś czas na grzejniku pojawiał się większy odstęp, zapewniający wygodę w suszeniu ręczników i elementów garderoby. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 bar, produkowany jest z przyłączami 1/2”.

Grzejniki Agave Chrom - VASCO

Agave Chrom

Dla tych, którym zależy nie tylko na designie, ale również jeszcze większej funkcjonalności, stworzono drabinkę Agave Chrom. Wersja pokryta jest powłoką galwaniczną, dającą niezwykle eleganckie, lustrzane wykończenie, doskonale odbijające światło. Składa się z rur o okrągłym przekroju, profile umieszczone są od frontu kolektorów. Na wyposażeniu grzejnika znajduje się dodatkowa półka, zbudowana z rurek, gdzie przechowywać można czyste ręczniki.