Vasco Design

Grzejniki do pokoju

Marka Vasco oferuje szeroki wybór grzejników, idealnych do ogrzania pokoju. Charakterystyczny, nowoczesny design idealnie dopełni wystrój modernistycznych wnętrz, którym doda dużej dozy klasy i uczyni je jeszcze bardziej gustownymi.

Grzejnik Bryce Plus - VASCO

Bryce Plus

Bryce Plus to jeden z takich modeli; ma formę płytową, wykonano go z aluminium. Jego profile zaciskane są bez użycia obcego materiału, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii. To bardzo prosta propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których królują podstawowe kolory – biel, czerń, czy szarości; jego płytę czołową zdobią jedynie pionowe, delikatne przeżłobienia, gwarantujące intrygującą grę świateł i cieni. Pokryty jest podkładem kataforetycznym oraz farbą proszkową, epoksydowo – poliestrową. Podłączany przy pomocy przyłącza dolnego środkowe o rozstawie osi 50 mm.

Grzejnik Niva - VASCO

Niva

Jeszcze bardziej minimalistyczną opcją jest grzejnik Niva. To również wariant płytowy, jego front jest jednak zupełnie gładki; produkowany w dwóch wersjach: pojedynczej N1L1 oraz podwójnej N2L1, poddany zgrzewaniu oporowemu, co odpowiada za zupełnie niewidoczne spoiny. Dostępny w pokaźnej puli rozmiarów, możliwy do wyposażenia w praktyczne poręcze – wieszaki.

grzejnik Carre Plus

Grzejniki VASCO

Carre Plus to grzejnik idealny do eleganckich wnętrz, których stanowił będzie doskonałe dopełnienie. Składa się z pionowych profili grzewczych o kwadratowym przekroju, gęsto obok siebie ułożonych; dzięki temu wysmukli każde pomieszczenie i uczyni je bardziej strzelistym. To typ CPVN – PLUS z pojedynczym rzędem rurek i dodatkowymi elementami w drugim rzędzie.