Vasco Design

Grzejniki do salonu

Marka Vasco wyznacza zupełnie nowy wymiar grzejników dekoracyjnych, idealnych do salonu; w jej ofercie nie znajdziecie bogato zdobionych propozycji, bogatych, bujnych form i ogromu elementów. Vasco stawia raczej na chłodną, wyważoną i bardzo gustowną klasykę, w której równorzędne są dwie cechy: szyk i jakość.

Grzejnik Zana - VASCO

Zana Plinth

Pierwszą, zupełnie minimalistyczną, ale i nieoczywistą propozycją jest grzejnik Zana Plinth. Co w niej niezwykłego? Przede wszystkim, jest to wariant wolnostojący, może więc stanowić ciekawą alternatywę dla popularnych grzejników naściennych. Śmiało można go nazwać modelem industrialnym, składa się bowiem z elementów o zdecydowanych, ostrych formach. Jego poziome profile grzewcze mają przekrój prostokątny, o wymiarach 45 mm x 20 i rozstawie, równym 40 mm. Kolektory są zaś okrągłe, o średnicy 35 mm.

Grzejnik Veronica Maxi VASCO

Veronica Maxi

Tym, którzy marzą o grzejniku wizualnie lekkim, niemal ażurowym i wysmuklającym wnętrze, polecić możemy model Veronica Maxi. Wszystkie wymienione zalety zawdzięcza odpowiedniemu układowi profili grzewczych: są pionowe, mają okrągły przekrój i ułożone są od frontu kolektorów, z optymalnymi odstępami pomiędzy poszczególnymi rurami. Świetnie dostosuje się zarówno do wnętrz o standardowych zapotrzebowaniach na ciepło, jak i tych, które wymagają go nieco więcej – dostępny jest bowiem w wersji składającej się z jednej warstwy profili, a także dwóch.

Grzejniki Vintage '90 - VASCO

Grzejniki Vintage '90

Wielbiciele stylu retro i gustownego oldschoolu z pewnością zachwycą się modelem Vintage '90. To grzejnik wykonany ze stali, przypominający w formie popularne niegdyś, odlewane warianty żeberkowe. Zmodernizowano ją jednak, pozostawiając między poszczególnymi modułami o wiele większe odstępy, umożliwiające utrzymanie go w czystości, a także dodające mu lekkości i nieco futurystycznego charakteru. Produkowany jest zarówno w wersji naściennej, jak i wolnostojącej, na subtelnych nóżkach.